• 1 z 2
 

Sůl z Mrtvého moře 400 g

Neohodnoceno
 

Sůl z Mrtvého moře je přírodní exfoliant, plný minerálů, které mu dodávají čistící a regenerační vlastnosti.

Dostupnost Momentálně nedostupné
250 Kč
Kód produktu 170
Značka Sas Najjar Najel Francie
Kategorie Přírodní kosmetika Najel
Položka byla vyprodána...
 

100% přírodní sůl Najel z Mrtvého moře se získává přirozeným odpařováním vody z Mrtvého moře a nepodléhá žádnému chemickému ošetření. Zachovává si tak všechny své vlastnosti. Poté, co byla odebrána z břehů Mrtvého moře, je ještě vlhká sůl usušena a poté proseta na vhodnou velikost zrn.

Sůl z Mrtvého moře je přírodní exfoliant, plný minerálů, které mu dodávají čistící a regenerační vlastnosti. Tento exfoliant eliminuje odumřelé buňky a čistí hluboko dolů, aby odstranil nečistoty z pórů kůže. Sůl z Mrtvého moře čistí a revitalizuje pokožku hluboko do hloubky a zanechává tak zářivou pleť!

Sůl z Mrtvého moře je také známá svými uklidňujícími vlastnostmi a svou schopností zklidňovat zanícenou a podrážděnou pokožku. Ve vysoké koncentraci je sůl z Mrtvého moře známá svým účinkem na určité kožní problémy. Díky svému vysokému obsahu hořčíku a bromu (brom je přírodní sedativum, které bojuje s úzkostí), sůl z Mrtvého moře zklidňuje pokožku a přispívá k vaší pohodě.

Podporuje také zvlhčení pokožky.

Sůl Najel z Mrtvého moře se používá zředěná v horké vodě relaxační lázně pro tělo nebo nohy.

Hmotnost 0.458 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.