Komu se hodí a jak nosit dřevěné korálky

První a důležité pravidlo je: návod na to, komu se hodí a jak nosit dřevěné korálky neexistuje! Ačkoli to není zcela pravda. Vědci a umělci strávili roky zkoumáním teorie barev a jejich kombinaci, přičemž vytvořili několik komplikovaných pravidel, které bychom z hlediska estetického, měli dodržovat. Nicméně, někdy je dobré zkombinovat více barev a vzorů tak, abychom vyčnívaly z davu. Pojďme si popsat komu se hodí a jak nosit dřevěné korálky.

komu-se-hodi-a-jak-nosit-drevene-koralky-kouzlo-bizuterie 

Přečtěte si také: Blahodárné účinky mýdel a olejů Zdroj obrázku: e-shop Kouzlo bižuterie

Dřevěné korálky se hodí všem nám, které své outfity ladíme do boho, etno či reggae stylu. Šatníky těchto stylů jsou převážně laděné do neutrálních barev, což znamená, že domácí dřevěné korálky a bižuterie jsou skvělým doplňkem k jakémukoliv bohémskému outfitu. Ať už máte ráda klasiku a svůj outfit ladíte do jedné dominantní barvy, nebo riskujete a zkoušíte odvážné barevná schémata, nezapomeňte vytvořit rovnováhu. Důležité je, aby jste si zvolila jednu hlavní barvu, přičemž nějakou další můžete použít na zvýraznění. Pokud si například jako dominantní barvu zvolíte jasnou barvu, můžete ji doplnit nějakou tlumenou barvou. Tmavou barvu naopak oživíte světlou barvou, čímž vytvoříte dokonalý barevný balanc. Těmito slovy bychom se měli řídit nejen při tvorbě outfitu jako takového, ale i při vybírání doplňků. 

drevene-korale-tri-kulicky

Produkt si můžete zakoupit zde.

Všichni jsme uvízli v jakési konvenční barevné koleji. Designy vidíme v barvách, které spolu ladí. Zkusme spojit nespojitelné a kombinujme odstíny barev, které na první pohled spolu nehrají. Oblečení nachystané... ale jak ho oživit? No přece doplňky. Šperky našim outfitem dodávají eleganci a pozvedají naši ženskost. Klasika, kterou nikdy nic nezkazíme, jsou i dřevěné korálky.

Nezapomínejme však na to, že výběr šperku je třeba přizpůsobit nejprve události, pak barvě a stylu outfitu a potom účesu. Myslíme na to, že méně je někdy více a ověřená neutrální korálková klasika, nevyjde z módy asi nikdy. V neposlední řadě je třeba myslet na to, že bychom naše outfity měli kombinovat tak, abychom se v nich cítili dobře a půvabně.