Korálky/kosmetika jako dárek (jak vybrat správný dárek pro ženu)

My ženy jsme komplikované stvoření. Neřekneme vám, co si přejeme, ale zároveň doufáme, že nás k našemu svátku překvapíte něčím, co nás potěší. Vybrat ten správny dárek pro ženu, není jednoduché. Přestože jsme všechny stejné, zároveň jsme každá jiná. Chcete ale vědět, co nás nikdy neomrzí a čím nás můžete překvapit vždy?

obrazek1

Přečtěte si také: Blahodárné účinky mýdel a olejů. Zdroj obrázku: Canva

Mohli bychom začít tím, že květinou nic nezkazíte. Zamýšlíte se nad tím, že jen samotná květina  nestačí? Pojďme se podívat na to, jaké jsou vaše další možnosti. večeře při svíčkách, dárkový poukaz, romantický výlet, zážitkový dárek, kniha, kabelka, jsou již na vašem seznamu vyškrtnuty? Co tak korálky nebo kosmetika jako dárek?

obrazek2

Zdroj obrázku: Canva

V některých ženách se skrývají královny, které touží po luxusu a neustále péč. Pak jsou tu víly, které milují přírodu a bohémský život. Je i vaše přítelkyně nebo kamarádka taková Bohemka? Co tak ji potěšit korálky nebo kosmetikou jako dárek?

Ženy mají rády dárky od srdce. Hodně z nás miluje dárky, které jsou vyrobeny ručně. Pokud handmade tvorba nepatří mezi vaše přednosti, nechte to tvoření na někom jiném. Ženy se chtějí líbit sobě i okolí. Potěšte svou kamarádku nebo přítelkyni kouskem handmade korálků či kvalitní kosmetiky.

Pokud vaše přítelkyně miluje etno či bohémský styl, korálky od nás jí vykouzlí úsměv na tváři. Ačkoliv je diskutabilní mluvit o kosmetice, protože každá z nás má ráda kosmetiku jiné značky, zkuste oslavenkyni potěšit kouskem kosmetiky od nás. Zjistěte si, jaké vůně oslavenkyně miluje a snažte se co nejvíce přiblížit její oblíbené.. Porozhlédněte se v koupelně a objednávejte. Kosmetika je praktickým dárkem, který potěší nejednu z nás.

obrazek3

Zdroj obrázku: Canva

Pokud máte s oslavenkyně blízký vztah, určitě znáte její hobby. Můžete to brát jako jakousi inspiraci při hlazení toho správného dárku. Co dodat na závěr? Každá z nás ocení dárek, který v sobě skrývá špetku originality, nápaditosti a praktičnosti.

Myslete na to, že dárky mají především udělat radost. ☺ O tom, jak vybrat správný dárek pro ženu, by se dalo psát nepočítaně. Důležité je mít na paměti to, že ať to bude cokoliv, podstatné je to, že to bude dárek od vás!