Handmade dřevěné korále a bižuterie - proč je nosit

Dřevo je snad nejčastějším materiálem, který se používá při výrobě korálků. Dřevěné šperky se mezi ženami staly oblíbenými a stylovými. Oproti šperkem vyrobených z jiných materiálů, jsou šperky ze dřeva o pár korun levnější. Pojďme si popsat hlavní výhody a atributy toho, proč nosit a jak kombinovat handmade dřevěné korále a bižuterii.

DSC_9750

Přečtěte si také: Blahodárné účinky mýdel a olejů Zdroj obrázku: e-shop Kouzlo bižuterie

Dřevěné korálky se od sebe liší především druhem dřeva použitým při výrobě. Zvolený druh dřeva určuje barevnost a lesklost výsledného produktu. Naše handmade dřevěné korálky a bižuterie jsou dostupné ve více provedeních a stylech, které vyhoví požadavkům každé nositelky. Konstrukční možnosti dřeva jsou lepší než v případě jiných materiálů, a proto se dá snadno vytesat do jakýchkoliv složitých tvarů a vzorů. Každé korále umí být jedinečné, ať už z hlediska použití materiálu, barvy nebo textury.

Jednou z nejhlavnějších výhod dřevěných doplňků je to, že jsou lehké a pohodlné na nošení, a díky tomu je snadné je nosit na dlouhou dobu, aniž by ženě způsobovaly nepohodlí. Trvanlivost dřeva umožňuje zachování barvy a materiálu co nejdelší dobu. Navíc handmade dřevěné korálky nejsou snadno náchylné k poškrábání či poškození.

DSC05248

Na obrázku je vyobrazen náhrdelník dřevěné korále Amálka - ZDE.

Obrovskou výhodou dřevěných šperků je i to, že nedráždí pokožku, a tudíž je velmi nepravděpodobné, že by způsobily alergickou reakci. Podívejme se na to i z opačné strany, šperky dělají váš outfit kompletním! Nezapomeňte myslet na detaily.

Volba korálků a bižuterie prozrazuje i váš osobní vkus. Pokud jako doplněk outfitu zvolíte naše handmade korálky nebo bižuterii, lidé hned poznají, že jste Bohemka.

Šperky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak aktualizovat šatník, zvláště pokud se chcete držet klasického oblečení. Je to vynikající způsob, jak být trendy, ať už outfit doplníte o náhrdelník s neonovými barvami, koktailový prsten s nadměrnou velikostí nebo handmade dřevěnými korálky nebo bižuterií.

Poznejte svůj vkus a doplňte svůj outfit o jeden takový dřevěný úlovek. Na naší stránce Kouzlo bižuterie najdete různá provedení handmade dřevěných korálků a bižuterie za skvělé ceny. Zakupte si dřevěné korálky u nás a obohaťte svůj outfit o nejeden handmade kousek.

 

DSC06839

Na obrázku je vyobrazen náhrdelník dřevěné korále indiánské dlouhé - ZDE.